премія Джеймса Берда 2022

про Джеймса Берда

Джеймс Ендрюс Берд (5 травня 1903 — 23 січня 1985) насправді був американським кухарем, автором кулінарних книг, телевізійним персонажем та інструктором. Він був піонером телевізійних показів приготування їжі, навчався в The James Beard Food Institution у фірмовому Нью-Йорку, міському районі, а також на пляжі, читав звичайні лекції та в Орегоні. Він звернув увагу на приготування їжі в Сполучених Штатах, готову разом із чистими, корисними компонентами Сполучених Штатів, щоб нація просто в кінцевому підсумку знайома зі своєю власною дуже особистою кулінарною спадщиною. Борода навчав, а також наставляв виробництво фахових любителів страв та кухарів.

Він випустив понад двадцять публікацій, і його момент фактично відзначений щорічними відзнаками Джеймса Берда від його фонду. Борода створив рекомендаційні пропозиції щодо реклами продуктів, які він, можливо, насправді не використовував чи навіть рекомендував у своїй особистої їжі, що складається зі стейків омахи, французької гірчиці, свіжих кукурудзяних зерен Titan, бурбону Aged Crow, арахісу фермерів, безалкогольних напоїв Shasta, Хімічні речовини DuPont, а також тендерайзер для м’яса Adolph’s. За словами Кампа, Борода згодом справді випробував себе «гастрономічною повією».

Хоча він дійсно відчув, що страви масового виробництва, які насправді не були ні чистими, ні регіональними, ні сезонними, насправді були нечесністю його гастрономічних ідей, йому потрібні були гроші для своїх закладів приготування їжі. Інінг, згідно з Томасом Макнамі, «Борода, хлопець з неймовірними апетитами — до їжі, сексу, готівки, як це позначаєш — приголомшив своїх найтонших однодумців». У 1981 році Борода, а також його приятель Гаель Грін заснували Citymeals-on-Wheels, яка продовжує допомагати годувати старшокласників, які прив’язані додому, у міському районі Нью-Йорка під брендом бренду.

Машама Бейлі

Машама Бейлі, кухар ресторану The Grey в Савані, насправді є чемпіоном Джеймса Берда в номінації «Винятковий кухар» у 2022 році. «Темні, а також коричневі люди, іммігранти, магазини мам і мам насправді булькають під поверхнею цього конкретного ринку, прагнучи дуже довго розвивати наше місце розташування в Сполучених Штатах харчування. Я спираюся на задню частину багато з них, а також сьогодні трошки Темної жінки або навіть трохи Темного молодого хлопчика можуть легко вважатися потенційними винятковими кухарями», – сказав Бейлі, схвалюючи нагороду. Чай Пані, заклад харчування в Ешвілі, де пропонують блискучі хрусткі індійські ласощі, удостоєний нагороди Джеймса Берда за виняткову їжу. «Обідні заклади насправді набагато вищі, ніж кількість того, що знаходиться в межах 4 поверхонь стін.

У їдальні насправді є енергія для змін – змінюйте людей, які там безперечно функціонують, змінюйте людей, які є доступними, змінюйте райони, у яких ми» Їдьте, змінюйте культуру. Заклади харчування можуть легко змінити земну кулю», – сказав Мехерван Ірані, кухар, а також творець компанії Chai Pani, яка також має місце в Декейтері, штат Джорджія. «Це фактично показує, що наша команда може легко пройти через це, що ми все ще знаходимося внизу. Ви розумієте, наші люди насправді знаходяться прямо внизу, наші предки насправді щасливі сьогодні ввечері, оскільки ми виконуємо одну річ по-різному. Розміщуючи здоров’я та самопочуття на обідньому столі, ми розміщуємо суспільство на обідньому столі, а також розміщуємо наші казки на обідньому столі», – сказав Шерман.

винятковий реторатор

– Ашок Баджадж, команда ресторанів Knightsbridge (Rasika, Bindaas, Annabelle, а також інші), Вашингтон, округ Колумбія
ПЕРЕМОЖець: Chris Bianco, Tratto, Pane Bianco, а також Pizzeria Bianco, Phoenix az
– Кевін Гіллеспі, ресторани Reddish Beard (Gunshow, а також Revival), Атланта, Джорджія
– Аккапонг “Граф” Нінсом, Лангбаан, Хат Яй, Еем, а також інші, Роуз Сіті, Орегон
–  Кріс Вільямс, команда доброзичливості Люсіль, Х’юстон
–  Еллен Інь, команда Higher Road Friendliness Team (Форк, зона кухні + юристи, Higher Road Philly, а також інші), Філадельфія

Винятковий шеф-кухар

– Reem Assil, Reem’s, Oakland, а також Сан-Франциско
–  ПЕРЕМОЖець: Машама Бейлі, The Grey, Саванна, Джорджія
– Пітер Чанг, Пітер Чанг, Вірджинія, а також Меріленд
–  Джейсон Вінсент, «Титан», Чикаго
–  Рейчел Янг, а також Сейф Чірчі, Джоуль, Сіетл

Винятковий ресторан

– Brennan’s, абсолютно новий Орлеан
–  Butcher & , Чарльстон, Південна Кароліна
–  ПЕРЕМОЖець: Чай Пані, Ешвілл, Північна Кароліна
–  Парашут, Чикаго
–  Морж, а також Карпентер, Сіетл