3 кращий фільму 2022

навколо фільму

Фільм, який також називають фільмом, рухомим фото, знімком із переміщенням, фотографією чи навіть фотоігрою, насправді є роботою естетичної майстерності, яка імітує досвід, а також взаємодіє поняття, історії, розуміння, відчуття, чарівність чи навіть навколишнього середовища з використанням переміщуючих картинок. Зазвичай ці зображення проходять разом із шумом, а також, набагато рідше, різними сенсорними стимуляціями. Слово «кінотеатр», скорочене для кінематографії, насправді часто використовується для опису кіновиробництва, а також кіноринку, а також для тонкого ремесла, яке є результатом цього.

саме тому це насправді найкращий фільм

Спосіб життя Джейка Саллі разом із його нещодавно створеним домом у світі Пандори. Коли відомий ризик повертається на поверхню саме з того, що насправді було розпочато раніше, Джейк повинен мати справу з Нейтірі, а також з військовими раси На’ві, щоб захистити свій світ. Коли чудовий серіал-садист починає вбивати важливих політичних діячів у Готемі, Бетмену фактично потрібно дослідити приховану темряву міста, а також занепокоєння щодо участі його родини. Після більш ніж тридцяти років роботи в якості одного з провідних пілотів військово-морського флоту Піт Мітчелл дійсно там, де йому місце, натискаючи на мішечок як сміливий екзаменаційний політ, а також ухиляючись від розробки, яка може його приземлити.

1. Аватар: Шлях води (2022)

Персонаж: The Method of Sprinkle — це фактично легендарний науково-фантастичний фільм Сполучених Штатів, знятий Джеймсом Кемероном, а також створений за допомогою Workshops 20th Century. Насправді це другий фільм у франчайзинговому бізнесі Кемерона «Персонаж», який відповідає фільму «Персонаж» (2009). Кемерон фактично створює фільм разом з Джоном Ландау, а також Джошем Фрідманом, який спочатку був співавтором сценарію Кемерона; пізніше виявилося, що Камерон, Фрідман, Рік Джаффа, Аманда Сільвер, а також Шейн Салерно брали участь у створенні всіх продовжень до того, як їх фактично пов’язали з різними рукописами, створюючи остаточні кредитні рейтинги композиції невизначеними.

Призначені учасники Сем Вортінгтон, Зої Салданья, Стівен Ленг, Джованні Рібізі, а також Метт Джеральд повторюють свої ролі з початкового фільму, а Сігурні Вівер повертається в іншій ролі. Абсолютно нові учасники: Кейт Вінслет, Хай Кліфф Кертіс, Еді Фалько, Мішель Йо, Джемейн Він Дізель і Клемент. Кемерон, який у 2006 році заявив, що бажає створити продовження персонажа, якщо це буде дійсно ефективним, показав перші 2 продовження у 2010 році, які відповідають значній досконалості самого початкового фільму, разом із методом посипання, який планується випустити в 2014 році. запуск.

2. Бетмен (2022)

Насправді «Бетмен» — американський фільм про супергероїв 2022 року, заснований на коміксах DC Comics «Бетмен». Створено через Detector Brothers. Photos, DC Movies, sixth & Idaho, а також Dylan Clark Productions, а також розповсюджені через Detector Brothers. Фотографії, насправді це перезавантаження франчайзингу фільму про Бетмена. Фільм фактично керував Метт Рівз, який склав сценарій разом з Пітером Крейгом. Роберт Паттінсон у ролі Брюса Уейна / Бетмена разом із Зої Кравіц, Полом Дано, Джеффрі Райтом, Джоном Туртурро, Пітером Сарсгаардом, Енді Коліном Фарреллом і Серкісом.

У фільмі розповідається про Бетмена, який фактично бореться з кримінальними правопорушеннями в районі Готем-Урбан протягом 2 років, виявляє тінь під час переслідування Загадочника (Дано), послідовного чудового персонажа, який націлений на ексклюзив Готема. Удосконалення почалося після того, як Бена Аффлека фактично призначили Бетменом у DC Prolonged World (DCEU) у 2013 році. Аффлек отримав дозвіл на керівництво, створення, співавторство, а також знаменитість у The Batman, однак мав замовлення навколо виходу та роботи . Рівз взяв на себе контроль, а також переробив історію, усунувши зв’язки DCEU

3. Top Gun Maverick (2022)

Leading Weapon: Radical — це фактично драматизований фільм про діяльність Сполучених Штатів у 2022 році, створений Джозефом Косінскі, а також написаний Ереном Крюгером, вокалістом Еріком Ворреном і Крістофером МакКуоррі, що походить із історії Пітера Джастіна Нотса та Крейга. Продовження фільму «Провідна зброя» (1986), а також друга інсталяція в колекції фільмів про «Провідну зброю», знаменитості фільму Том Круз у ролі капітана Піта «Радикала» Мітчелла, який повторює свою початкову роль, разом із Кілометровим Теллером, Дженніфер Коннеллі, Джон Хемм, Глен Пауелл, Льюїс Пуллман, Ед Гарріс, а також Вел Кілмер (який також повторює його роль).

У ньому спостерігається небажання Маверіка повернутися на курс інструктора зі стратегій конкурентів Unified Conditions Navy Strike Competitor Strategies Trainer після 36 років, де він повинен зіткнутися зі своїм минулим, коли він навчає команду більш молодих пілотів, серед усіх яких t